Kontakt

Personligt engagemang, hög kvalité, leverans i rätt tid och råd kring ditt projekt. Detta och mycket mer får du hos oss på Norrköpings Tryckeri. Vi hjälper dig från start till mål, från idé till mottagare. En helhetslösning helt utifrån dina förutsättningar.

Hitta till oss

Söderköping

Norrköping

SÖDERKÖPING

Harsbygatan 4
614 31 Söderköping
Tel 0121 – 130 20

NORRKÖPING

Fjärilsgatan 55
603 61 Norrköping
Tel 011 – 23 10 60

Vårt team

Sälj och marknad

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Christer Wennefjord

Försäljning – Stockholm
0709 – 81 20 00
christer@tellogruppen.se

 

Produktion

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Susanne Månsson

NBD – Produktionsansvarig – Norrköping
011 – 23 10 68
susanne@norrkopingstryckeri.se

 

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Christian Jigmalm

Tryckerichef, försäljning – Söderköping
0709 – 50 62 67
christian.jigmalm@tellogruppen.se

 

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Magnus Ringqvist

Digitaltryck – Söderköping
0121 – 130 25
0707 – 50 81 34
magnus@tellogruppen.se

 

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Claes Lindvall

Pre-pressansvarig – Söderköping
0121 – 130 23
0707 – 28 42 42
claes@tellogruppen.se

 

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Felix Persson

Pre-press – Söderköping
0121 – 130 24
0709 – 18 54 02
felix@tellogruppen.se

 

Ekonomi

Kristofer Fernström, försäljningschef TelloGruppen
Eva Ringqvist

Administration – Söderköping
0121 – 130 22
0704 – 91 03 33
eva@tellogruppen.se

 

Fakturering

E-fakturor

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

 

Fakturor via e-post

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

 

Pappersfakturor

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

 

Övrigt

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Fakturering sker till:

VAT.nr SE556722999101
2Concrete Betongteknik AB

Besöksadress:
Alholmsgatan 6
602 38 Norrköping

Utdelningsadress:
Box 686
601 15 Norrköping

E-postadress:
ekonomi@contecbetong.se